Mε επιτυχία η ομιλία και δράση για την διατροφή στον Άγιο Γεώργιο
![Mε επιτυχία η ομιλία και δράση για την διατροφή στον Άγιο Γεώργιο](data/articles/16854253611587279682.jpg)
Με επιτυχία και παρουσία της τοπικής κοινωνίας πραγματοποιήθηκε την Δευτέρα (29/2) στην Κοινότητα Αγίου Γεωργίου Φερών η ομιλία της Διαιτολόγου - Διατροφολόγου, Αναστασίας Μπλούχου με θέμα: Διατήρηση υγιούς σωματικού βάρους, μύθοι και αλήθειες για τις "express" δίαιτες, συστάσεις για μια ισορροπημένη διατροφή.
Παράλληλα, πραγματοποιήθηκε δωρεάν ανάλυση σύστασης σώματος ενώ η εκδήλωση ήταν σε συνεργασία με την Τοπική Κοινότητα Αγίου Γεωργίου Φερών.
Παρόμοιες δράσεις για τους πολίτες αναμένεται να υλοποιηθούν και στο μέλλον.
![Mε επιτυχία η ομιλία και δράση για την διατροφή στον Άγιο Γεώργιο](data/articles/16854253771977162629.png)
![Mε επιτυχία η ομιλία και δράση για την διατροφή στον Άγιο Γεώργιο](data/articles/1685425378159775317.png)
![Mε επιτυχία η ομιλία και δράση για την διατροφή στον Άγιο Γεώργιο](data/articles/16854253781865637057.png)
![Mε επιτυχία η ομιλία και δράση για την διατροφή στον Άγιο Γεώργιο](data/articles/16854253781550724479.png)
![Mε επιτυχία η ομιλία και δράση για την διατροφή στον Άγιο Γεώργιο](data/articles/16854253781907685788.png)
![Mε επιτυχία η ομιλία και δράση για την διατροφή στον Άγιο Γεώργιο](data/articles/16854253781529696376.png)
![Mε επιτυχία η ομιλία και δράση για την διατροφή στον Άγιο Γεώργιο](data/articles/16854612081901802092.png)
![Mε επιτυχία η ομιλία και δράση για την διατροφή στον Άγιο Γεώργιο](data/articles/16854612081301468252.png)
![Mε επιτυχία η ομιλία και δράση για την διατροφή στον Άγιο Γεώργιο](data/articles/16854612081961643036.png)
![Mε επιτυχία η ομιλία και δράση για την διατροφή στον Άγιο Γεώργιο](data/articles/1685461208447028026.png)
![Mε επιτυχία η ομιλία και δράση για την διατροφή στον Άγιο Γεώργιο](data/articles/1685461208715292115.png)
![Mε επιτυχία η ομιλία και δράση για την διατροφή στον Άγιο Γεώργιο](data/articles/16854612081535395677.png)