Διάκριση για τον Στ. Κουσκουρίδα στον Γράμμο
![Διάκριση για τον Στ. Κουσκουρίδα στον Γράμμο](data/articles/16859773781649481387.jpg)
Ο Στέργιος Κουσκουρίδας αναδείχθηκε νικητής στην ηλικιακή του κατηγορία και 11ος στη γενική κατάταξη στα 10 χιλιόμετρα του 5οs Grammos Mountain Run, τερματίζοντας σε χρόνο 1 ώρα 09:18.
Στην μοναδικής ομορφιάς περιοχή των Μαστοροχωρίων του Δήμου Κόνιτσας, στο χωριό ΠΛΗΚΑΤΙ διοργανώθηκε την Κυριακή (4/6) ο αγώνας ορεινού τρεξίματος 21km - 10 km και Vertical 5km με την επωνυμία "5οs Grammos Mountain Run".
Δείτε φωτογραφίες από το τρέξιμο... και τον χωρό του Βελεστινιώτη αθλητή.
![Διάκριση για τον Στ. Κουσκουρίδα στον Γράμμο](data/articles/16859773052113027259.jpg)
![Διάκριση για τον Στ. Κουσκουρίδα στον Γράμμο](data/articles/1685977306138624604.jpg)
![Διάκριση για τον Στ. Κουσκουρίδα στον Γράμμο](data/articles/16859773061526539740.jpg)
![Διάκριση για τον Στ. Κουσκουρίδα στον Γράμμο](data/articles/1685977306413924913.jpg)