Λαϊκό-Παραδοσιακό γλέντι από τον Αστέρα Ριζομύλου
![Λαϊκό-Παραδοσιακό γλέντι από τον Αστέρα Ριζομύλου](data/articles/16867592931134233704.png)
Με μεγάλη μας χαρά σας προσκαλούμε στην εκδήλωση της ομάδας μας που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 24 Ιουνίου, στις 21:30, στη κεντρική πλατεία Ριζομύλου (νέο γήπεδο μπάσκετ).
Η συνταγή γνωστή κι ο Γιώργος Πάγκαλος και η ορχήστρα του, μας υπόσχονται μια αξέχαστη βραδιά, ανάλογη της περυσινής.
Μετά από προτροπή αρκετών φίλων, την εξαμελή ορχήστρα φέτος θα πλαισιώσουν ο Γιώργος Δεληγιάννης με την γκαϊντα κι ο συντοπίτης Στέργιος Λουλούδης με το νταούλι.
Σας περιμένουμε όλους να στηρίξετε τη προσπάθεια της ομάδας, αλλά κυρίως για να περάσουμε ένα αξέχαστο βράδυ.
![](/data/images/05d83fb06c21302a2b93e6cc72156581.jpg)