Έναρξη τμημάτων KYOKUSHINKAIKAN στον Ριζόμυλο
Οι προπονήσεις με την SENSEI Καρολίνα Κακαζιάνη ξεκινούν την Τρίτη 2 Απριλίου - Πληροφορίες κι εγγραφές στο τηλέφωνο 6989450829
![Έναρξη τμημάτων KYOKUSHINKAIKAN στον Ριζόμυλο](data/articles/17114460191537810312.jpg)
Τμήματα όλων των ηλικιών από 4 ετών!
- Τμήματα Αυτοάμυνας
- Τμήματα Αγωνιστικού
- Τμήματα Παραδοσιακού
Η εξάσκηση στο KYOKUSHINKAIKAN προσφέρει
- Αντοχή
- Μυϊκό τόνο
- Αυτοπεποίθηση – Αυτοέλεγχο
- Βελτίωση προσοχής
- Ισορροπία – Συντονισμό
- Ευλυγισία
- Πειθαρχία – Σεβασμό
- Επιμονή
Οι μέρες προπονήσεων θα είναι Τρίτη και Πέμπτη με συνδρομή 15€ το μήνα και θα πραγματοποιούνται στον χώρο του Δημοτικού Σχολείου Ριζομύλου. Παρέχεται ειδική τιμή στη συνδρομή δύο ή περισσοτέρων ατόμων που εγγράφονται & ανήκουν στην ίδια οικογένεια.
Καλούνται όσοι επιθυμούν να ενταχθούν στα τμήματα KYOKUSHINKAIKAN, να έρθουν σε επικοινωνία με την εκπαιδευτή του συλλόγου, Κακαζιάνη Καρολίνα στο τηλέφωνο 6989450829 (3 dan - Εκπαιδευτής Α.Σ. ΩΡΙΩΝΑΣ- Εθνικός διαιτητής – Βαλκανιονίκης - Μέλος εθνικής ομάδας KYOKUSHINKAIKAN – 33 χρόνια εμπειρίας)
![](/data/images/4418ca112c92f29da1197650d79d929d.jpg)