Στην τελετή κοπής πίτας της ΠΟΠΣΒ ο Σύλλογος Περιβολιωτών Ν. Μαγνησιάς
Δείτε τις φωτογραφίες
![Στην τελετή κοπής πίτας της ΠΟΠΣΒ ο Σύλλογος Περιβολιωτών Ν. Μαγνησιάς](data/articles/15483537331911020382.jpg)
Πλήθος κόσμου συγκεντρώθηκε το Σάββατο 19 Ιανουαρίου στο Βελλίδειο Συνεδριακό Κέντρο στην Θεσσαλονίκη, για την Κοπή της Πρωτοχρονιάτικης Πίτας της Π.Ο.Π.Σ.Β., όπου έγινε και η τελετή αδελφοποίησης με την Πανελλήνια Ένωση Συλλόγων Ποντίων, όπου συμμετείχε πλήθος συλλόγων, ενώ ανάμεσα τους παρευρέθηκαν άνθρωποι της πολιτικής ηγεσίας καθώς και των τοπικών αρχών. Στην εκδήλωση συμμετείχε και ο Σύλλογος Περιβολιωτών Ν. Μαγνησίας με πολυμελές χορευτικό συγκρότημα.
![Στην τελετή κοπής πίτας της ΠΟΠΣΒ ο Σύλλογος Περιβολιωτών Ν. Μαγνησιάς](data/articles/15483536801874565929.jpg)
![Στην τελετή κοπής πίτας της ΠΟΠΣΒ ο Σύλλογος Περιβολιωτών Ν. Μαγνησιάς](data/articles/1548353680715079503.jpg)
![Στην τελετή κοπής πίτας της ΠΟΠΣΒ ο Σύλλογος Περιβολιωτών Ν. Μαγνησιάς](data/articles/15483536801112631505.jpg)