Υπεύθυνος στην Ακαδημία του Διαγόρα ο Αλέκος Κουβελάς
Η διοίκηση του Διαγόρα γνωστοποίησε ότι για τη νέα σεζόν (2019-2020) υπεύθυνος προπονητής της Ακαδημίας του συλλόγου αναλαμβάνει ο Αλέξανδρος Κουβελάς
![Υπεύθυνος στην Ακαδημία του Διαγόρα ο Αλέκος Κουβελάς](data/articles/15668335441071906617.jpg)
Όπως σημεώνεται στη ανακοίνωση, "ο Αλέξανδρος είναι εν ενεργεία ποδοσφαιριστής του συλλόγου και διαθέτει τις απαραίτητες γνώσεις αλλά και την εμπειρία για αυτή τη θέση. Τις επόμενες μέρες θα ανακοινωθεί η έναρξη των εγγραφών".