Ομιλία με θέμα το παιδί και τους γονείς στο Πολύκεντρο Αερινού
Κοινή εκδήλωση Δήμου Ρήγα Φεραίου και σχολείων στο Πολύκεντρο Αερινού με ομιλήτρια την ψυχολόγο, Σοφία Μπαλαμώτη
![Ομιλία με θέμα το παιδί και τους γονείς στο Πολύκεντρο Αερινού](data/articles/15502254861728343267.jpg)
Εκδήλωση με θέμα "Παρατηρώντας τη σχέση μας με το παιδί στην καθημερινή μας ζωή" πραγματοποιεί ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 4ου Δημοτικού σχολείου και του 4ου Νηπιαγωγείου Φερών Αερινού σε συνεργασία με το Δήμο Ρήγα Φεραίου την Κυριακή 17 Φεβρουαρίου και ώρα 15:00 , στο Πολύκεντρο Αερινού.
Ομιλήτρια θα είναι η ψυχολόγος του Κέντρου Κοινότητας Δήμου Ρήγα Φεραίου, Σοφία Μπαλαμώτη.