Νέα ανακοίνωση Πάσχου
![Νέα ανακοίνωση Πάσχου](data/articles/15528135921891536251.jpg)
Όπως ανακοίνωσε ο επικεφαλής της παράταξης "Όλοι μαζί, μπροστά...", Χαράλαμπος Πάσχος, ο Μπάμπης Μπαλγουράνος, οδηγός στα ΚΤΕΛ Βόλου από το Ριζόμυλο, θα είναι υποψήφιος με το συνδυασμό στις ερχόμενες δημοτικές εκλογές.
Όπως ανακοίνωσε ο επικεφαλής της παράταξης "Όλοι μαζί, μπροστά...", Χαράλαμπος Πάσχος, ο Μπάμπης Μπαλγουράνος, οδηγός στα ΚΤΕΛ Βόλου από το Ριζόμυλο, θα είναι υποψήφιος με το συνδυασμό στις ερχόμενες δημοτικές εκλογές.