Δύο υποψήφιες από το Ριζόμυλο με το "Νέο Δήμο - Νέα Εποχή"
Αναλυτικά οι ανακοινώσεις των υποψηφίων για την τοπική κοινότητα και το δημοτικό συμβούλιο
![Δύο υποψήφιες από το Ριζόμυλο με το "Νέο Δήμο - Νέα Εποχή"](data/articles/1552999936763908896.jpg)
Την ένταξη της Γεωργίας Μπερσουφλιώτη - Μαστρογιάννη και της Γιώτας Γουλέτσιου - Τσόγκαρη στην παράταξή του ενόψει των επερχόμενων δημοτικών εκλογών επισημοποίησε ο Δήμαρχος Ρήγα Φεραίου, Δημήτρης Νασίκας. Να σημειωθεί πως και οι δύο υποψήφιες προέρχονται από την περιοχή του Ριζομύλου.