Το γκολ που έκρινε την αναμέτρηση
Ο Νασιακόπουλος ήταν για δεύτερο σερί παιχνίδι ψύχραιμος από το σημείο του πέναλντι, λύνοντας το "γόρδιο δεσμό" για το Ρήγα στην Αγία Παρασκευή
![Το γκολ που έκρινε την αναμέτρηση](data/articles/1554571321587438034.jpg)
Με τη συμπλήρωση 67 λεπτών παιχνιδιού στο γήπεδο της Αγίας Παρασκευής κι ενώ το άγχος στις τάξεις των Κυανόλευκων ολοένα και αυξάνονταν, ο Σέττος ανατράπηκε στην αντίπαλη περιοχή από το Μαστακούλη με το ρέφερι Χαλβατζάκο να καταλογίζει αμέσως την παράβαση.
Ένα λεπτό μετά, ο μεσοεπιθετικός του Ρήγα ανέλαβε το χτύπημα και ήταν, ως συνήθως, εύστοχος χαρίζοντας στην ομάδα του μία νίκη (1-0) που την φέρνει προσωρινά στην πρώτη θέση της βαθμολογίας, διατηρώντας την έτσι στο "κόλπο" της ανόδου.
Δείτε το βίντεο από το δημοσιογράφο Φοίβο Παπαγεωργίου που κάλυψε την αναμέτρηση: